shopping_bagshopping_bagExclusiefBallariniBraadpan "Chef" zilverkleurig - Ø 36 cm€ 10,99-73%Adviesprijs (AVP):€ 37,95 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefWoodWickGeurkaars "Cinnamon Chai" - 453,6 g€ 24,99€ 55,09 / 1 kg-21%Adviesprijs (AVP):€ 31,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingVilla CollectionKussen beige/wit - (L)30 x (B)50 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-71%Adviesprijs (AVP):€ 34,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingJ LineWindlicht goudkleurig - (H)19 x Ø 18 cm€ 9,49 regulier€ 8,49 family-64%Adviesprijs (AVP):€ 23,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingFackelmannPedaalemmer "Paris" blauw - 3 l€ 25,99 regulier€ 23,99 family
shopping_bagshopping_bagBeddinghouseSeersucker beddengoedset "Wave" wit€ 43,99-68%Adviesprijs (AVP):€ 139,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingAM Design2-delige set: windlichten turquoise/goudkleurig - (H)10 x Ø 12 cm€ 9,49 regulier€ 8,49 family-54%Adviesprijs (AVP):€ 18,68 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefClayre & EefWandtapijt "Kerstboom" meerkleurig - (L)180 x (B)210 cm€ 19,99-57%Adviesprijs (AVP):€ 47,20 *
shopping_bagshopping_bagKortingEchtwerk6-delige set: koffielepels "Avelino" goudkleurig - (L)14 cm€ 8,99 regulier€ 7,99 family-67%Adviesprijs (AVP):€ 24,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingSoft by Perle de CotonPerkal kussensloop paarsvanaf € 14,99 reguliervanaf € 12,99 family-81%Adviesprijs (AVP):€ 68,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingEchtwerkStoofje koperkleurig - Ø 15 cm€ 11,99 regulier€ 10,99 family-44%Adviesprijs (AVP):€ 19,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingSiL Interiors3-delige set: kaarsenhalter (verrassingsproduct)€ 11,99 regulier€ 10,99 family-81%Adviesprijs (AVP):€ 58,80 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefZwilling2-delige roestvrijstalen pan met deksel "Twin" - 6 l€ 33,99-68%Adviesprijs (AVP):€ 109,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingBahneKaarshouder wit/oranje - (B)12 x (H)11,5 x (D)6,5 cm€ 5,99 regulier€ 5,49 family-70%Adviesprijs (AVP):€ 18,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingLuminarcKom "Pampille" turquoise - Ø 13 cm€ 5,49 regulier€ 4,99 family-75%Adviesprijs (AVP):€ 20,40 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltzeWindlicht "Carvo" wit - (H)10 cm€ 9,49 regulier€ 8,49 family-34%Adviesprijs (AVP):€ 12,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingMars & MoreLedwindlicht zwart - (H)19,5 x Ø 12 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-77%Adviesprijs (AVP):€ 43,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingBloomingvilleKaarshouders "Etel" zwart/goudkleurig - (H)10,5 x Ø 8 cm€ 15,99 regulier€ 13,99 family-70%Adviesprijs (AVP):€ 46,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingEightmoodKaarshouder "Twister" goudkleurig - (H)30 x Ø 9 cm€ 7,99 regulier€ 6,99 family-74%Adviesprijs (AVP):€ 27,50 *
shopping_bagshopping_bagKortingVilla CollectionKandelaars goudkleurig - (H)25,5 x Ø 9,5 cm€ 5,99 regulier€ 5,49 family-82%Adviesprijs (AVP):€ 31,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltze2-delige set: kaarshouders "Ninara" blauw/groen - (H)10 cm€ 8,49 regulier€ 7,49 family-53%Adviesprijs (AVP):€ 15,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefWandtapijt "Kerstboom" meerkleurig - (L)180 x (B)210 cm€ 17,99 regulier€ 15,99 family-66%Adviesprijs (AVP):€ 47,20 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Lady Dog" goudkleurig - (H)13 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-37%Adviesprijs (AVP):€ 15,99 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefClayre & EefDecohanger "Kerstman" rood - (H)17 cm€ 9,49-60%Adviesprijs (AVP):€ 21,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingWoodWickGeurkaars "White Teak" - 609,5 g€ 24,99 regulier€ 22,99 family€ 41,00 / 1 kg-22%Adviesprijs (AVP):€ 29,66 *
shopping_bagshopping_bagKortingWoodWickGeurkaars "Trilogy - Warm Woods" - 275 g€ 16,99 regulier€ 14,99 family€ 61,78 / 1 kg-33%Adviesprijs (AVP):€ 22,41 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltzeWindlicht "Tocka" wit/bruin - (H)10 x Ø 8,5 cm€ 6,99 regulier€ 6,49 family-45%Adviesprijs (AVP):€ 11,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingBloomingvilleDecoratieve vaas wit - (H)19 x Ø 18 cm€ 21,99 regulier€ 19,99 family-74%Adviesprijs (AVP):€ 79,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingHouse NordicKaarshouder beige - (H)30,5 cm€ 14,99 regulier€ 12,99 family-70%Adviesprijs (AVP):€ 44,00 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefZwillingStoofpan "Staub" groen - Ø 20 cm€ 83,99-63%Adviesprijs (AVP):€ 229,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingJ LineWindlicht "Candice" beige - (H)15 x Ø 13 cm€ 6,99 regulier€ 6,49 family-65%Adviesprijs (AVP):€ 18,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingBizzottoKaraf "Gift" groen/rood - (H)20 x Ø 10 cm€ 14,99 regulier€ 12,99 family-50%Adviesprijs (AVP):€ 26,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingSiL Interiors2-delige set: kaarshouders lichtbruin/lichtroze - (H)8 cm€ 5,49 regulier€ 4,99 family-72%Adviesprijs (AVP):€ 17,98 *
shopping_bagshopping_bagKortingBizzottoTheelichthouder "House" zilverkleurig/lichtbruin - (B)38 x (H)20 cm€ 28,99 regulier€ 26,99 family-32%Adviesprijs (AVP):€ 40,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingMagma HeimtexOutdoorstoelkussen "Kos" mintgroen - (L)40 x (B)40 cm€ 16,99 regulier€ 14,99 family-57%Adviesprijs (AVP):€ 34,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingGILDE4-delige set: windlichten "Pusteblume" groen/zilverkleurig - (H)18 x Ø 12 cm€ 23,99 regulier€ 21,99 family-74%Adviesprijs (AVP):€ 84,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstbal ''Crompouce'' goudkleurig/roze - (B)14,7 x (H)7,3 x (D)6,4cm€ 5,99 regulier€ 5,49 family-54%Adviesprijs (AVP):€ 11,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingHollybell2-delige set: kerstmutsen rood - (L)42 x (B)30 cm€ 4,99 regulier€ 4,49 family-51%Adviesprijs (AVP):€ 9,20 *
shopping_bagshopping_bagKortingSiL Interiors2-delige set: kaarsen meerkleurig - 2x 50 g€ 14,99 regulier€ 12,99 family€ 149,90 / 1 kg-61%Adviesprijs (AVP):€ 33,98 *
shopping_bagshopping_bagKortingBizzottoTheelichthouder "Santa" grijs/crème - (H)15 cm€ 14,99 regulier€ 12,99 family-27%Adviesprijs (AVP):€ 17,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltzeKaarshouder "Kalea" groen - (H)18,5 cm€ 7,49 regulier€ 6,49 family-74%Adviesprijs (AVP):€ 24,99 *
shopping_bagshopping_bagKareFotolijst "Yeti" zwart/goudkleurig - (B)18,5 x (H)28,5 cm€ 11,99-47%Adviesprijs (AVP):€ 22,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingMagma HeimtexKussen "Comodo" saliegroen - (L)70 x (B)70 cm€ 27,99 regulier€ 25,99 family-62%Adviesprijs (AVP):€ 69,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingVilla CollectionKaarsenhouder "Styles" beige/oranje/blauw - (B)5 x (H)21 x (D)6 cm€ 13,99 regulier€ 12,99 family-73%Adviesprijs (AVP):€ 49,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingBallariniBraadpan "Palermo" zwart - Ø 32 cm€ 34,99 regulier€ 32,99 family-63%Adviesprijs (AVP):€ 89,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingJ LineKaarshouder zilverkleurig - (H)31,5 x Ø 10,5 cm€ 8,49 regulier€ 7,49 family-74%Adviesprijs (AVP):€ 29,90 *
shopping_bagshopping_bagKerstenKerstbal ''Pancake'' meerkleurig - (H)10,2 cm€ 8,49-43%Adviesprijs (AVP):€ 14,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingAmadeusOnderbord ''Florida'' beige/blauw - Ø 30 cm€ 15,99 regulier€ 13,99 family-50%Adviesprijs (AVP):€ 27,99 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefClayre & EefWandtapijt "Kerstboom" meerkleurig - (L)180 x (B)210 cm€ 28,99-38%Adviesprijs (AVP):€ 47,20 *
shopping_bagshopping_bagKortingJ Line2-delige set: decoratieve hangers "Rendier" beige - (B)18 x (H)16 x (D)8 cm€ 8,99 regulier€ 7,99 family-68%Adviesprijs (AVP):€ 25,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingKilner6-delige set: weckringen "3 l" oranje€ 7,49 regulier€ 6,49 family-7%Adviesprijs (AVP):€ 6,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingEchtwerk2-delige set: kaarshouders "Diamant" zilverkleurig - (B)9,5 x (H)16,5 cm€ 6,99 regulier€ 6,49 family-63%Adviesprijs (AVP):€ 17,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefKussenhoes meerkleurig - (L)45 x (B)45 cm€ 9,99 regulier€ 8,99 family-43%Adviesprijs (AVP):€ 15,97 *
shopping_bagshopping_bagKortingPyrexPan "Cook & Care" zwart - Ø 30 cm€ 19,99 regulier€ 17,99 family-66%Adviesprijs (AVP):€ 52,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingBizzottoKerstballen "Adam" wit/meerkleurig - Ø 7,5 cm - 6 stuks€ 10,99 regulier€ 9,99 family-23%Adviesprijs (AVP):€ 13,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" rood/groen - (H)17 cm€ 9,99 regulier€ 8,99 family-58%Adviesprijs (AVP):€ 21,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingBallarini2-delige set: braadpan met spatel "Avola" zwart - Ø 28 cm€ 27,99 regulier€ 25,99 family-62%Adviesprijs (AVP):€ 69,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingSTAR TradingHanglamp "Mini Luxe" goudkleurig - (B)25 x (H)36 x (D)6 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-61%Adviesprijs (AVP):€ 25,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" rood - (H)17 cm€ 9,49 regulier€ 8,49 family-60%Adviesprijs (AVP):€ 21,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" goudkleurig/wit - (L)35 x Ø 8 cm€ 8,99 regulier€ 7,99 family-64%Adviesprijs (AVP):€ 22,37 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Hamburger Fries" meerkleurig - (B)10 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-41%Adviesprijs (AVP):€ 16,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingBloomingvilleKaarshouder "Hui" zwart - (H)41 x Ø 7 cm€ 8,99 regulier€ 7,99 family-42%Adviesprijs (AVP):€ 13,90 *
shopping_bagshopping_bagKortingNordheim3-delige set: kaarshouders goudkleurig€ 10,99 regulier€ 9,99 family-54%Adviesprijs (AVP):€ 21,96 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefKussenhoes beige/bruin - (L)45 x (B)45 cm€ 12,99 regulier€ 11,99 family-28%Adviesprijs (AVP):€ 16,80 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstbal ''Croquette Sandwich'' bruin - (H)8,5 cm€ 7,49 regulier€ 6,49 family-27%Adviesprijs (AVP):€ 8,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingMiss ÉtoileKaarshouder lichtroze/zwart - (H)8 x Ø 7 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family
shopping_bagshopping_bagKortingPOSIWIOWindlicht grijs - (H)20 x Ø 10 cm€ 8,49 regulier€ 7,49 family-58%Adviesprijs (AVP):€ 17,99 *
shopping_bagshopping_bagKerstenKerstboomversiering "Basket with flowers" groen/bruin - (H)11 cm€ 8,49-15%Adviesprijs (AVP):€ 9,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenDinerbord "Enjoy" groen - Ø 25 cm€ 15,99 regulier€ 13,99 family-58%Adviesprijs (AVP):€ 33,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" rood - (H)17 cm€ 9,99 regulier€ 8,99 family-58%Adviesprijs (AVP):€ 21,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingKilnerWeckringen "0,125 l" oranje - 6 stuks€ 6,99 regulier€ 6,49 familyAdviesprijs (AVP):€ 4,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" meerkleurig - (H)17 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-53%Adviesprijs (AVP):€ 21,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" rood - (H)17 cm€ 9,99 regulier€ 8,99 family-59%Adviesprijs (AVP):€ 22,07 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstbal "Chinese Lion" goudkleurig - (H)11 cm€ 7,49 regulier€ 6,49 family-27%Adviesprijs (AVP):€ 8,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" groen/rood (H)17 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-54%Adviesprijs (AVP):€ 22,07 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefKussenhoes meerkleurig - (L)30 x (B)50 cm€ 11,99 regulier€ 10,99 family-50%Adviesprijs (AVP):€ 22,37 *
shopping_bagshopping_bagKortingGILDEWindlicht "Makramee" beige - (B)12 x (H)13 cm€ 19,99 regulier€ 17,99 family-54%Adviesprijs (AVP):€ 39,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Chinese Pavillion" groen - (H)13 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-23%Adviesprijs (AVP):€ 12,99 *
shopping_bagshopping_bagKushel4-delige set: handdoeken "The Hand & Hair Set" groen€ 51,99-39%Adviesprijs (AVP):€ 86,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltzeWindlicht ''Zilla'' transparant - (H)15 x Ø 11,5 cm€ 9,99 regulier€ 8,99 family-43%Adviesprijs (AVP):€ 15,99 *
shopping_bagshopping_bagKerstenKerstbal ''Grilled Meat'' lichtbruin - (H)9 cm€ 8,49-15%Adviesprijs (AVP):€ 9,99 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefClayre & EefDecohanger "Kerstman" meerkleurig - (H)35 cm€ 9,99-59%Adviesprijs (AVP):€ 22,37 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Apple Crate" goudkleurig/rood - (H)9,5 cm€ 9,49 regulier€ 8,49 family-39%Adviesprijs (AVP):€ 13,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltze2-delige set: kaarshouders "Ronda" groen/mintgroen - (H)3,5 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-44%Adviesprijs (AVP):€ 17,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingEchtwerk2-delige set: kaarshouders "Diamant" zwart - (B)9,5 x (H)16,5 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-44%Adviesprijs (AVP):€ 17,95 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Cold Cuts Plate" meerkleurig - (H)14,5 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-37%Adviesprijs (AVP):€ 15,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingTognana2-delige set: dessertborden beige/wit - Ø 19 cm€ 9,49 regulier€ 8,49 family-41%Adviesprijs (AVP):€ 14,56 *
shopping_bagshopping_bagKortingBoltzeWindlicht ''Sunio'' turquoise - (H)21 x Ø 15 cm€ 11,99 regulier€ 10,99 family-42%Adviesprijs (AVP):€ 18,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingBizzotto2-delige set: windlichten "Reindeer" zwart€ 16,99 regulier€ 14,99 family-46%Adviesprijs (AVP):€ 28,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingPOSIWIOKaarshouder zwart - Ø 24,5€ 21,99 regulier€ 19,99 family-45%Adviesprijs (AVP):€ 36,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefDecohanger "Kerstman" lichtblauw/bruin - (H)17 cm€ 11,99 regulier€ 10,99 family-49%Adviesprijs (AVP):€ 21,60 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Bread Delivery Van" turquoise - (H)12 cm€ 13,99 regulier€ 12,99 family-23%Adviesprijs (AVP):€ 16,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingKerstenKerstboomversiering "Fashion Lady" goudkleurig/blauw - (H)11,4 cm€ 11,99 regulier€ 10,99 family-26%Adviesprijs (AVP):€ 14,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingKersten2-delige set: windlichten lichtroze - (H)9 x Ø 9 cm€ 9,99 regulier€ 8,99 family-24%Adviesprijs (AVP):€ 11,97 *
shopping_bagshopping_bagKortingJ Line3-delige set: theelichthouders "Haus" zwart/beige€ 13,99 regulier€ 12,99 family-35%Adviesprijs (AVP):€ 20,25 *
shopping_bagshopping_bagTefalGrilldeksel zwart - (L)22 x (B)22 cm€ 46,99-21%Adviesprijs (AVP):€ 59,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingClayre & EefKussenhoes meerkleurig - (L)45 x (B)45 cm€ 12,99 regulier€ 11,99 family-24%Adviesprijs (AVP):€ 15,97 *
shopping_bagshopping_bagKortingPOSIWIOWindlicht "Huis" roestrood - (B)23 x (H)54 x (D)10 cm€ 31,99 regulier€ 29,99 family-43%Adviesprijs (AVP):€ 52,99 *
shopping_bagshopping_bagExclusiefPOSIWIOWindlicht zwart - Ø 40 cm€ 20,99-27%Adviesprijs (AVP):€ 28,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingPOSIWIOKaarshouder zwart - (B)38 x (H)31 x (D)11 cm€ 22,99 regulier€ 20,99 family-32%Adviesprijs (AVP):€ 30,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingPOSIWIOKaarshouder zwart - Ø 35 cm€ 12,99 regulier€ 11,99 family-29%Adviesprijs (AVP):€ 16,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingPOSIWIOKaarshouder zwart - Ø 18,5 cm€ 13,99 regulier€ 12,99 family-18%Adviesprijs (AVP):€ 15,99 *
shopping_bagshopping_bagKortingBizzottoKerstballen "Blaine" meerkleurig - Ø 7,5 cm - 6 stuks€ 10,99 regulier€ 9,99 family-23%Adviesprijs (AVP):€ 13,00 *
shopping_bagshopping_bagKortingHomlaDecohanger "Premio" goudkleurig - (L)10 cm€ 3,49 regulier€ 2,99 family-23%Adviesprijs (AVP):€ 3,91 *
shopping_bagshopping_bagKortingProfilineLed-kerstboomverlichting warmwit - 30 stuks€ 23,99 regulier€ 21,99 family-60%Adviesprijs (AVP):€ 55,40 *
shopping_bagshopping_bagKortingProfilineDecoratieve ledlamp warmwit - Ø 30 cm€ 10,99 regulier€ 9,99 family-61%Adviesprijs (AVP):€ 25,79 *
shopping_bagshopping_bagKortingHollybellKerstkabouter rood/grijs - (H)24 cm€ 5,99 regulier€ 5,49 family-21%Adviesprijs (AVP):€ 7,00 *