shopping_bagshopping_bagKREULStofversteviger - 750 ml - vanaf 14 jaar€ 14,99€ 19,99 / 1 l-21%Adviesprijs (AVP):€ 18,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULAcrylverf "Ready Mixed Pouring Set" - 6 stuks - vanaf 9 jaar€ 20,99€ 43,73 / 1 l-16%Adviesprijs (AVP):€ 24,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULStofversteviger - 250 ml - vanaf 14 jaar€ 7,49€ 29,96 / 1 l-16%Adviesprijs (AVP):€ 8,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULCreativiteitsset "Speelbox - Schilderen met handen en vingers" - vanaf 4 jaar€ 14,99€ 14,99 / Set-18%Adviesprijs (AVP):€ 18,49 *
shopping_bagshopping_bagKREULPorseleinmarkers "Junior" - 5 stuks - vanaf 3 jaar€ 12,99-23%Adviesprijs (AVP):€ 16,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULCreativiteitsset "Kleurenspeeldoos - Stekels, vacht en schubben" - vanaf 4 jaar€ 13,99€ 13,99 / Set-24%Adviesprijs (AVP):€ 18,49 *
shopping_bagshopping_bagKREULCreativiteitsset "Verf- en speeldoos - Mengen, verven en deppen" - vanaf 4 jaar€ 13,99€ 13,99 / Set-24%Adviesprijs (AVP):€ 18,49 *
shopping_bagshopping_bagKREULPorseleinmarkers "Junior" - 5 stuks - vanaf 3 jaar€ 12,99-16%Adviesprijs (AVP):€ 15,49 *
shopping_bagshopping_bagKREULTextielmarker "Junior" - 12 stuks - vanaf 3 jaar€ 19,99-20%Adviesprijs (AVP):€ 24,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULStraatverf - 6 x 200 ml - vanaf 6 jaar€ 19,99€ 16,66 / 1 l-16%Adviesprijs (AVP):€ 23,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULPorseleinverfmarkers - 5 stuks - vanaf 4 jaar€ 8,49-15%Adviesprijs (AVP):€ 9,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULKinderkwast - 5 stuks - vanaf 4 jaar€ 10,99-15%Adviesprijs (AVP):€ 12,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULCreativiteitsset "Meisterfälscher Box Sternennacht" - vanaf 4 jaar€ 16,99€ 16,99 / Set-14%Adviesprijs (AVP):€ 19,95 *
shopping_bagshopping_bagKREULAquarelverfjes - 5 stuks - vanaf 4 jaar€ 8,49-15%Adviesprijs (AVP):€ 9,99 *
shopping_bagshopping_bagKREULStofversteviger - 150 ml - vanaf 14 jaar€ 5,99€ 39,93 / 1 l-14%Adviesprijs (AVP):€ 6,99 *