Dames Rokken

Heine Rok zwartHeine Rok zwart

Heine

Rok zwart

-68%
vanaf:
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
Mexx Rok beige/donkerblauw/roodMexx Rok beige/donkerblauw/rood
family korting

Mexx

Rok beige/donkerblauw/rood

-81%
vanaf:
€ 17,79regulier
vanaf:
€ 14,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
More & More Rok wit/kakiMore & More Rok wit/kaki

More & More

Rok wit/kaki

-66%
vanaf:
€ 30,36
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
More & More Rok groen/lichtrozeMore & More Rok groen/lichtroze

More & More

Rok groen/lichtroze

-65%
€ 31,41
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
Kaffe Rok beige/crèmeKaffe Rok beige/crème

Kaffe

Rok beige/crème

-34%
€ 26,17
Adviesprijs (AVP):€ 39,95
Heine Rok antracietHeine Rok antraciet

Heine

Rok antraciet

-70%
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
More & More Rok crèmeMore & More Rok crème

More & More

Rok crème

-76%
vanaf:
€ 23,03
Adviesprijs (AVP):€ 99,99
More & More Rok blauw/witMore & More Rok blauw/wit

More & More

Rok blauw/wit

-80%
vanaf:
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
Josephine & Co Rok "Alvin" beigeJosephine & Co Rok "Alvin" beige
family korting

Josephine & Co

Rok "Alvin" beige

-74%
€ 34,55regulier
€ 30,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 119,90
More & More Rok rood/crèmeMore & More Rok rood/crème

More & More

Rok rood/crème

-65%
vanaf:
€ 31,41
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
Levi's Spijkerrok zwartLevi's Spijkerrok zwart

Levi's

Spijkerrok zwart

-58%
vanaf:
€ 29,31
Adviesprijs (AVP):€ 69,95
Blutsgeschwister Corduroy rok donkerblauwBlutsgeschwister Corduroy rok donkerblauw

Blutsgeschwister

Corduroy rok donkerblauw

-68%
vanaf:
€ 28,27
Adviesprijs (AVP):€ 89,95
Milan Kiss Rok beigeMilan Kiss Rok beige

Milan Kiss

Rok beige

-60%
vanaf:
€ 37,99
Adviesprijs (AVP):€ 95,00
Noisy may Rok zwartNoisy may Rok zwart

Noisy may

Rok zwart

-64%
vanaf:
€ 12,56
Adviesprijs (AVP):€ 34,99
Polo Club Rok donkerblauwPolo Club Rok donkerblauw

Polo Club

Rok donkerblauw

-52%
vanaf:
€ 28,27
Adviesprijs (AVP):€ 59,90
Mexx Rok beigeMexx Rok beige
family korting

Mexx

Rok beige

-72%
vanaf:
€ 25,12regulier
vanaf:
€ 21,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
Eight2Nine Rok zwartEight2Nine Rok zwart

Eight2Nine

Rok zwart

-68%
€ 12,56
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
Halti Rok lichtgroenHalti Rok lichtgroen

Halti

Rok lichtgroen

-50%
€ 39,79
Adviesprijs (AVP):€ 80,00
Vila Plissérok "Vinitban" bruinVila Plissérok "Vinitban" bruin

Vila

Plissérok "Vinitban" bruin

-47%
vanaf:
€ 20,94
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
APART Rok zwart/geelAPART Rok zwart/geel

APART

Rok zwart/geel

-74%
vanaf:
€ 49,21
Adviesprijs (AVP):€ 189,90
TATUUM Plissérok "Brimi" bordeauxTATUUM Plissérok "Brimi" bordeaux

TATUUM

Plissérok "Brimi" bordeaux

-40%
€ 41,88
Adviesprijs (AVP):€ 69,99
Street One Rok antracietStreet One Rok antraciet

Street One

Rok antraciet

-45%
vanaf:
€ 32,46
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
Mexx Rok crèmeMexx Rok crème

Mexx

Rok crème

-52%
vanaf:
€ 33,50
Adviesprijs (AVP):€ 69,99
Pieces Rok "Junna" zwartPieces Rok "Junna" zwart
family korting

Pieces

Rok "Junna" zwart

-51%
vanaf:
€ 19,89regulier
vanaf:
€ 16,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 34,99
Kaffe Rok grijsKaffe Rok grijs
family korting

Kaffe

Rok grijs

-81%
vanaf:
€ 14,65regulier
vanaf:
€ 12,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 69,95
Soaked in Luxury Rok crèmeSoaked in Luxury Rok crème

Soaked in Luxury

Rok crème

-58%
vanaf:
€ 33,50
Adviesprijs (AVP):€ 79,95
orsay Rok zwartorsay Rok zwart

orsay

Rok zwart

-68%
€ 9,42
Adviesprijs (AVP):€ 29,99
LA Angels Rok crèmeLA Angels Rok crème

LA Angels

Rok crème

-59%
vanaf:
€ 37,69
Adviesprijs (AVP):€ 93,00
Betty Barclay Spijkerrok lichtblauwBetty Barclay Spijkerrok lichtblauw

Betty Barclay

Spijkerrok lichtblauw

-74%
€ 23,03
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
NÜMPH Rok zwartNÜMPH Rok zwart

NÜMPH

Rok zwart

-43%
vanaf:
€ 28,27
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
Vila Rok "Viellette" beigeVila Rok "Viellette" beige

Vila

Rok "Viellette" beige

-18%
€ 36,65
Adviesprijs (AVP):€ 44,99
Noisy may Rok "Loan" bruinNoisy may Rok "Loan" bruin
family korting

Noisy may

Rok "Loan" bruin

-68%
vanaf:
€ 12,56regulier
vanaf:
€ 10,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 34,99
More & More Rok donkerblauw/witMore & More Rok donkerblauw/wit

More & More

Rok donkerblauw/wit

-62%
vanaf:
€ 30,36
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
YAS Rok geelYAS Rok geel

YAS

Rok geel

-51%
vanaf:
€ 24,08
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
Vero Moda Rok beige/zwartVero Moda Rok beige/zwart

Vero Moda

Rok beige/zwart

-13%
vanaf:
€ 30,36
Adviesprijs (AVP):€ 34,99
Vero Moda Corduroy rok beigeVero Moda Corduroy rok beige

Vero Moda

Corduroy rok beige

-47%
vanaf:
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 29,99
Bugatti Leren rok zwartBugatti Leren rok zwart

Bugatti

Leren rok zwart

-35%
vanaf:
€ 193,74
Adviesprijs (AVP):€ 299,95
Heine Kunstleren rok zwartHeine Kunstleren rok zwart

Heine

Kunstleren rok zwart

-83%
vanaf:
€ 8,37
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
TATUUM Rok "Pliska" kakiTATUUM Rok "Pliska" kaki

TATUUM

Rok "Pliska" kaki

-38%
€ 52,36
Adviesprijs (AVP):€ 84,99
orsay Rok zwartorsay Rok zwart

orsay

Rok zwart

-70%
€ 10,46
Adviesprijs (AVP):€ 35,99
orsay Rok zwart/witorsay Rok zwart/wit

orsay

Rok zwart/wit

-47%
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 29,99
Pieces Rok crèmePieces Rok crème
family exclusief

Pieces

Rok crème

-18%
€ 32,46
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
Nife Rok donkerblauwNife Rok donkerblauw

Nife

Rok donkerblauw

-70%
€ 51,31
Adviesprijs (AVP):€ 174,99
Noisy may Rok beigeNoisy may Rok beige

Noisy may

Rok beige

-55%
vanaf:
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 34,99
YAS Rok  witYAS Rok  wit

YAS

Rok wit

-49%
vanaf:
€ 30,36
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
TATUUM Rok "Efiana" blauwTATUUM Rok "Efiana" blauw

TATUUM

Rok "Efiana" blauw

-47%
€ 41,88
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
Olsen Rok donkerblauwOlsen Rok donkerblauw

Olsen

Rok donkerblauw

-66%
€ 30,36
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
LA Angels Rok zwartLA Angels Rok zwart
family korting

LA Angels

Rok zwart

-82%
€ 19,89regulier
€ 16,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 95,00
CARTOON Spijkerrok lichtblauwCARTOON Spijkerrok lichtblauw

CARTOON

Spijkerrok lichtblauw

-77%
vanaf:
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
Vero Moda Rok zwartVero Moda Rok zwart

Vero Moda

Rok zwart

-18%
vanaf:
€ 36,65
Adviesprijs (AVP):€ 44,99
orsay Rok donkerblauworsay Rok donkerblauw

orsay

Rok donkerblauw

-63%
vanaf:
€ 16,75
Adviesprijs (AVP):€ 45,99
YAS Rok  witYAS Rok  wit

YAS

Rok wit

-49%
vanaf:
€ 30,36
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
Street One Rok grijs/zwartStreet One Rok grijs/zwart

Street One

Rok grijs/zwart

-45%
€ 32,46
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
Olsen Rok blauwOlsen Rok blauw

Olsen

Rok blauw

-70%
vanaf:
€ 26,17
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
trendyol Rok zwarttrendyol Rok zwart

trendyol

Rok zwart

-56%
€ 25,12
Adviesprijs (AVP):€ 57,99
Heine Rok lichtbruinHeine Rok lichtbruin

Heine

Rok lichtbruin

-68%
€ 18,84
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
Eight2Nine Corduroyrok beigeEight2Nine Corduroyrok beige

Eight2Nine

Corduroyrok beige

-65%
€ 13,60
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
Levi's Spijkerrok lichtblauwLevi's Spijkerrok lichtblauw

Levi's

Spijkerrok lichtblauw

-64%
€ 35,60
Adviesprijs (AVP):€ 99,95
Street One Rok donkerbruin/crèmeStreet One Rok donkerbruin/crème
family exclusief

Street One

Rok donkerbruin/crème

-43%
vanaf:
€ 28,27
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
Eight2Nine Rok zwartEight2Nine Rok zwart
family exclusief

Eight2Nine

Rok zwart

-58%
vanaf:
€ 20,94
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
GAP Rok lichtrozeGAP Rok lichtroze

GAP

Rok lichtroze

-64%
vanaf:
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
Sublevel Spijkerrok blauwSublevel Spijkerrok blauw

Sublevel

Spijkerrok blauw

-41%
vanaf:
€ 29,31
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
Polo Club Rok wit Polo Club Rok wit

Polo Club

Rok wit

-63%
€ 21,98
Adviesprijs (AVP):€ 59,90
More & More Rok zwart/witMore & More Rok zwart/wit

More & More

Rok zwart/wit

-64%
€ 25,12
Adviesprijs (AVP):€ 69,99
TATUUM Linnen rok donkerblauwTATUUM Linnen rok donkerblauw

TATUUM

Linnen rok donkerblauw

-73%
vanaf:
€ 24,08
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
ONLY Rok donkerblauwONLY Rok donkerblauw

ONLY

Rok donkerblauw

-34%
vanaf:
€ 24,08
Adviesprijs (AVP):€ 36,99
Kaffe Rok zwart/witKaffe Rok zwart/wit

Kaffe

Rok zwart/wit

-50%
vanaf:
€ 34,55
Adviesprijs (AVP):€ 69,95
More & More Corduroyrok zwartMore & More Corduroyrok zwart

More & More

Corduroyrok zwart

-77%
vanaf:
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
More & More Rok zwartMore & More Rok zwart

More & More

Rok zwart

-77%
vanaf:
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 69,99
Sublevel Spijkerrok blauwSublevel Spijkerrok blauw

Sublevel

Spijkerrok blauw

-74%
€ 12,56
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
trendyol Rok zwarttrendyol Rok zwart

trendyol

Rok zwart

-50%
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 31,99
Aniston Rok zwart/kakiAniston Rok zwart/kaki

Aniston

Rok zwart/kaki

-62%
vanaf:
€ 18,84
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
OPUS Spijkerrok "Rinso" blauwOPUS Spijkerrok "Rinso" blauw

OPUS

Spijkerrok "Rinso" blauw

-48%
vanaf:
€ 40,83
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
TATUUM Rok "Leja" rozeTATUUM Rok "Leja" roze

TATUUM

Rok "Leja" roze

-61%
€ 34,55
Adviesprijs (AVP):€ 89,95
More & More Rok zwartMore & More Rok zwart

More & More

Rok zwart

-74%
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 69,99
Vero Moda Corduroy rok bordeauxVero Moda Corduroy rok bordeaux

Vero Moda

Corduroy rok bordeaux

-40%
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 29,99
Zwillingsherz Mousseline rok abrikooskleurigZwillingsherz Mousseline rok abrikooskleurig

Zwillingsherz

Mousseline rok abrikooskleurig

-28%
€ 35,60
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
BGN Rok donkerblauwBGN Rok donkerblauw

BGN

Rok donkerblauw

-81%
€ 29,31
Adviesprijs (AVP):€ 160,00
Sublevel Spijkerrok blauwSublevel Spijkerrok blauw

Sublevel

Spijkerrok blauw

-34%
€ 26,17
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
Eight2Nine Corduroyrok crèmeEight2Nine Corduroyrok crème

Eight2Nine

Corduroyrok crème

-63%
€ 14,65
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
TATUUM Linnen rok wit/crèmeTATUUM Linnen rok wit/crème

TATUUM

Linnen rok wit/crème

-52%
vanaf:
€ 42,93
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
Stylove Rok grijsStylove Rok grijs

Stylove

Rok grijs

-20%
vanaf:
€ 51,31
Adviesprijs (AVP):€ 64,14
Sublevel Rok crèmeSublevel Rok crème

Sublevel

Rok crème

-49%
vanaf:
€ 25,12
Adviesprijs (AVP):€ 49,99
ONLY Rok bruinONLY Rok bruin

ONLY

Rok bruin

-33%
vanaf:
€ 21,98
Adviesprijs (AVP):€ 32,99
Bugatti Leren rok zwartBugatti Leren rok zwart

Bugatti

Leren rok zwart

-68%
€ 125,67
Adviesprijs (AVP):€ 399,95
ONLY Rok bruin/beigeONLY Rok bruin/beige

ONLY

Rok bruin/beige

-46%
€ 17,79
Adviesprijs (AVP):€ 32,99
ASSUILI Kasjmieren rok bruinASSUILI Kasjmieren rok bruin

ASSUILI

Kasjmieren rok bruin

-78%
€ 27,22
Adviesprijs (AVP):€ 129,00
Ipanima Rok turquoise/paars/groenIpanima Rok turquoise/paars/groen

Ipanima

Rok turquoise/paars/groen

-82%
€ 7,84
Adviesprijs (AVP):€ 45,00
TATUUM Linnen rok kakiTATUUM Linnen rok kaki

TATUUM

Linnen rok kaki

-61%
vanaf:
€ 34,55
Adviesprijs (AVP):€ 89,99
Danamade Rok "Dxahara" wit/zwartDanamade Rok "Dxahara" wit/zwart

Danamade

Rok "Dxahara" wit/zwart

-51%
€ 24,08
Adviesprijs (AVP):€ 49,95
Bigdart Rok groenBigdart Rok groen

Bigdart

Rok groen

-38%
€ 21,98
Adviesprijs (AVP):€ 35,99
trendyol Rok zwarttrendyol Rok zwart

trendyol

Rok zwart

-68%
vanaf:
€ 20,94
Adviesprijs (AVP):€ 66,99
orsay Rok zwart/lichtrozeorsay Rok zwart/lichtroze

orsay

Rok zwart/lichtroze

-51%
€ 14,65
Adviesprijs (AVP):€ 29,99
Noisy may Rok zwartNoisy may Rok zwart

Noisy may

Rok zwart

-58%
vanaf:
€ 14,65
Adviesprijs (AVP):€ 34,99
Oui Rok zwart/meerkleurigOui Rok zwart/meerkleurig
family exclusief

Oui

Rok zwart/meerkleurig

-74%
vanaf:
€ 35,60
Adviesprijs (AVP):€ 139,95
YAS Rok rosé/rozeYAS Rok rosé/roze

YAS

Rok rosé/roze

-38%
€ 36,65
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
More & More Corduroyrok lichtbruinMore & More Corduroyrok lichtbruin

More & More

Corduroyrok lichtbruin

-68%
vanaf:
€ 25,12
Adviesprijs (AVP):€ 79,99
Heine Rok zwartHeine Rok zwart

Heine

Rok zwart

-31%
€ 27,22
Adviesprijs (AVP):€ 39,99
H.H.G. Rok  witH.H.G. Rok  wit
family korting

H.H.G.

Rok wit

-77%
€ 16,75regulier
€ 13,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 63,00
Stylove Rok lilaStylove Rok lila

Stylove

Rok lila

-28%
€ 46,07
Adviesprijs (AVP):€ 64,14
TATUUM Rok zwartTATUUM Rok zwart

TATUUM

Rok zwart

-63%
vanaf:
€ 29,31
Adviesprijs (AVP):€ 79,95
trendyol Rok bordeauxtrendyol Rok bordeaux

trendyol

Rok bordeaux

-58%
vanaf:
€ 15,70
Adviesprijs (AVP):€ 37,99
Kaffe Rok zwartKaffe Rok zwart
family korting

Kaffe

Rok zwart

-81%
€ 15,70regulier
€ 12,99 met family
Adviesprijs (AVP):€ 69,95
Garcia Rok lichtbruinGarcia Rok lichtbruin
family exclusief

Garcia

Rok lichtbruin

-54%
vanaf:
€ 27,22
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
Mexx Rok donkerblauw/witMexx Rok donkerblauw/wit

Mexx

Rok donkerblauw/wit

-47%
vanaf:
€ 31,41
Adviesprijs (AVP):€ 59,99
TATUUM Rok lichtgrijsTATUUM Rok lichtgrijs

TATUUM

Rok lichtgrijs

-73%
€ 20,94
Adviesprijs (AVP):€ 79,95
APART Rok crèmeAPART Rok crème

APART

Rok crème

-62%
€ 68,06
Adviesprijs (AVP):€ 179,90
YAS Rok donkerblauwYAS Rok donkerblauw

YAS

Rok donkerblauw

-50%
vanaf:
€ 34,55
Adviesprijs (AVP):€ 69,99
433-540of911resultaten
1...456...9

Dames Rokken Goedkoop Online Kopen | OUTLET -80%

Dames Rokken - Outlet Met Hoge Kortingen!


Dames rokken goedkoop online kopen, doe je bij limango. In de outlet vind je namelijk een tal van topmerken die allemaal met fijne kortingen worden verkocht. Hierdoor shop je zonder problemen een extra feestrok of houd je wat geld over in je portemonnee. Want waar je voor bekende merken als Sissy-Boy, Lascana of Filippa K regelmatig diep in de buidel moet tasten, hoeft dat hier niet. limango bied je ruime keuze uit bijvoorbeeld rokken van Tom Tailor, Marc O'Polo, Desigual, DreiMaster of Mexx, maar wel tegen een scherpe prijs. Kijk dus gerust eens rond en ontdek wat er allemaal mogelijk is.
Welke damesrok past bij jou?
In de webshop van limango vind je niet alleen rokken van verschillende merken, maar ook van verschillende lengtes, materialen en kleuren. Zo varieert de collectie van zomerse lange rokken tot elegante knie-lengte rokken en zelfs sexy minirokken. Bovendien kun je bij ons zowel terecht voor een spijkerrok als voor een imitatieleren exemplaar of een plissérok. En of je nu een gem?leerde rok met zakken of een vrolijke a-lijn rok in medium of large wilt; het is er allemaal. We geven je daarom graag wat tips, zodat je gemakkelijker een rok bij jouw kledingstijl vindt.
• Draag je graag nette blouses, blazers en pumps, dan is een zwarte kokerrok de ideale keuze voor jou. Deze rok is hier namelijk goed mee te combineren en geeft je al snel een professionele look. Wil je graag eens iets nieuws proberen, ga dan voor een leren rok in een donkere kleur of kies voor een jeansrok. Zo'n denim exemplaar is daarnaast ook nog eens één van de laatste trends.
• Loop je in de zomer het liefst de hele dag op slippers met een hoed of zonnebril op je hoofd, bekijk dan onze lange rokken van dun materiaal. Vind je deze toch wat te warm, dan is het ook mogelijk om voor een minirok te kiezen. Deze rokken zitten allemaal heerlijk, staan heel vrouwelijk en trek je bovendien gemakkelijk aan. Wanneer het 's avonds wat afkoelt, staat een vestje of één van onze korte jassen hier ook leuk op.
• Heb je het liefst vrolijk gekleurde kleding waarmee iedere dag een feestje wordt, dan is een exemplaar van Desigual of Tranquillo echt iets voor jou. Hierbij is het slim om de rest van je outfit rustig te houden wanneer je bijvoorbeeld naar je werk gaat. Maar pak voor een feestje gerust eens uit! Laat dan één van de kleuren uit je rok terugkomen in je shirt of damesschoenen.
Zoals je ziet, is er veel mogelijk bij limango wanneer het rokken voor dames betreft. En met maten van XS tot 3XL kan echt iedereen bij ons terecht. Wees bovendien ook niet bang om zelf eens wat te experimenteren met verschillende kledingcombinaties. Zo ontdek je vanzelf de leukste mogelijkheden en stap je elke dag weer stralend de deur uit. Dat zelfverzekerde en vrouwelijke gevoel dat je favoriete rok je geeft, zorgt iedere keer weer voor een goede start van je dag. En is een rok toch niet helemaal jouw ding? Bekijk dan eens onze jurken, broeken of jeans voor vrouwen. Want iedere vrouw moet zich comfortabel voelen in haar outfit.
Of je nu voor een imitatieleren kokerrok, denim minirok, of spijkerrok gaat, limango heeft het allemaal. En het mooie is dat wij naast rokken nog veel meer producten hebben. Bekijk bijvoorbeeld eens onze grote collectie dames jurken, dames blouses, en jeans ter aanvulling op je rokken collectie!

Misschien bevallen deze producten je ook: